vtipalkov

únor 2005

Do dupy s pololetnim vysvěčenim


Ponděli stalo komplet za guvno. V robotě se na mě všeci čučeli jak na egzota, bo Jaruna asy povykladala svoju verzyju. A ona? Ta se mi vyhibala jak čert křyžu. Jak šla na oběd, něnapadně sem mrknul do jejiho kancla. Tapety s Matušovičem v kiblu a na stěně štvrt teho Kotka. Ja tak! Temu měla rano to Bravo, bo tam vychaza ten mlady gizd na pokračovani. A ja hňup na ňu eště pokřykoval, esli ide na ten časak lovit mlade synki před prumku a bacha na pedofiliju. No nic, dlabu na ňu, šak bab je dosť. Eště k temu kolega je nachcypany, tak na mě šef navalil jeho robotu, tuž sem od radosti hykal jak osel na trampolině. Cestu z roboty přyšla ezemeska od synovca, že se stavi v pět pokecať o tym dyvidy. Tuž to mu trvalo, barabovi jednemu.

Mam z tydlifona skladačku


Pša krev cholera, jak by řek Antek z Polskej. Posledni dobu se na mě lepi smula jak Sam na Froda.

Šklham sy tak včera ze šichty pomalym krokem abych sebu nejebnul na rypak, bo cely den jaksyk vlhko sněžilo a na chodnikach byla taka ta hnusna břečka, co ji ma člověk plne buty enem vyjdě před barak. Vystupil sem na Stodolni, bo mě honila mlsna a chtěl sem se staviť na hamburger u teho řeka na Českobratrske.

Jak sem byl s Vencu v Makru pro dyvidy


Na včerejšek sem byl domluveny s Vencu, že zajeděme do teho Makra pro to dyvidy, ale měl sem taku depku z teho rozbiteho kecafonu, že sem sy řek, že se na to vyseru. Ani mě tak nětrapil ten rozbity bebech, bo sem ho stejnak dostal od švagra loni k narozkam. On ma jakisyk ten pajšel u tymobajlu a zrovna pry byla akcyja, že jak vyměni svuj stary tydlifon za novy, dostaně k němu eště jeden či tak nějak. No a bo jeho roba byla se svojim spokojena, tuž ho dal mi. Tak sem k temu přyšel jak bezdomovec ku stavebnimu spořeňu. Vic mě ale sralo to čislo od Mileny, bo sem ho neměl nikdě napsane.

Kery tydlifon sy vybrať?


Včera odjel šef na jakesyk školeni do Prahi, tuž sme měli celu šichtu veget. Využil sem teho, abych vytahal rozumy o tydlifonach od partyje. Ušetřyl sem za dyvidy, bo to z teho Makra stalo meně než sem planoval a co s chechtakami, no ni? Tuž sy kupim novy kecafon.

Vikend na sněhu s harantami


V patek sem přyšel z roboty celkem zadumany, bo furt eště němam jasno, jaki kecafon sy pořydim. Naladu mi spravilo, jak sem zapojil ten dyvidystroj, bo sem nakoněc zystil, že nechibi kablik, ale že je třeba sy přečitať navod. Chtěl sem ho vyskušať, ale čumět na dyvidy bez dyvidyček to je jak sex bezrukeho bez baby. Měl sem štěsti, bo jak sem šel tu krabicu vyhodit do popelaka, motal se tam sused a jak mě viděl, pochlubil se, že ma tež jakisyk superstroj a navic ma kamoša v pujčovni, tuž furt na cosyk čuči

Jak sem se zeznamil s Jarynem


V nedělu sem byl domluveny s tym susedem od popelaku a jeho znamym z dyvidy pujčovni, že zajděme na jedno. Chtěl sem se s nim tež skamaradiť, bo taka znamosť se hodi. Dival sem se v tym Datartě, kolik stoja nove filmy na dyvidyčkach a je to všecko drahe jak byk. Tuž či sem vul, abych dal za štyry placate kolca z uměle hmoty tajak za cely ten pekelny stroj? Sused slibil, že mu řekně o tych filmach no a ja na oplatku mu zaplatim paru škopku.

Pondělni dyvidy maraton


V ponděli po šichtě sem zašel do te pučovni a napodruhe poznal Jaryna. Kura, čemu v knajpě vypada každy inač jak ve skutečnosti? Robil sem na ňho gzychty jak přykuřeny šimpanz, tuž mě hned poznal a že pry ma pro mě přypraveny super vyběr. Potem na mě eště zamrkal a přysunul ku mě dyvidyčko v ružovym obale a ať pry sy to vychutnam. Hned mi to nědocvaklo, tuž sem zbalil tu kupu, domluvil sem se s nim, kdy zas budě mět šichtu a valil sem dom.

Dyvidy maraton II. - chaos v pale


Tuž posledni dva dni mam taki pocyt, jak by se totok už raz stalo. Že by dežavi?

V robotě sem se cely den posunoval jak zabržděny vagon na Hlavnim nadru, ale těšil sem se dom na zbyvajicy nadilku filmu. Cestu ze šichty sem poslal chlapy do řyti s jejich pozvanku na paru škopku do Vyběru, kupil sem sy dalši davku televiznich žradel a valil dom.

Vikend plny seksu a plynu


Ve štvrtek, jak sem lez poloslepy poranu z ložnice do kupelki, abych sy umyl gzycht, sem jaksyk zavadil o televizni stolek a taktak sem zachitnul svoju pamatečni televizu. Tu sem syce zachranil, ale jedno ze štyr železnych kolec, na kerych ten stolek stal, to něvydrželo a ulamalo se. Tuž do dupy, televiza nakřyvo by mi něvadila, bo se stejnak na ňu čumim věčinu vleže, ale na tym křyvym stolku moc nědržela. Co včil? Prvni sem to chtěl podložiť jakusyk knižku, bo sem po babce zdědil jeji celoživotně hičkane zebrane spisy tych fusatych komanču, ale bo sem byval domacy kutil, rozhodnul sem se, že to spravim.

Jak sem slavil-něslavil Valentyna


Zbytek neděle už stal komplet za guvno. Vystupil sem u Alberta, kupil sy igelitku lahvaču, doma lapnul před bednu, čuměl do blba a zapijal žal, bo sem měl zmatek v pale. Po štvrtym škopku sem asy zachrapal, bo sy něpamatuju, jak se setmělo. Zbudily mě spravy na čete a jakisyk chujovy pocyt v krku. Kura, asy to pivo bylo moc zymne. Chvilu sem se čučel, esli se už Gros přyznal a potem sem šel chrnět a dospavať sobotni nočni šichtu.

1  
2