vtipalkov

prosinec 2004

 uvítání


Tuž zdar z Ostravy. Dostal sem taki fajny napad psat se jakisyk denik. Po novu se temu pry pravi weblog či jak, tuž to musym zkusyť, bo mi to něda a aji ja chcu byť moderni a isť s dobu. Aji v Ostravě žiju moderni ludě jako přyklad ja. Tuž dufam, že budě furt o čim psať a že se tu něbudětě nudiť.

Tuž zdař buch.

Šavla na schodach


Včera asy komusyk něsedla ščedrovečerni večeřa, bo jak sem dněskaj šel rano s kiblem smeťa do popelaku, na schodach ležela šavla jak cyp. Ten chachar se asy dal na salat mliko nebo co, bo v te šavli bylo cosyk bileho mezy tymi kuskami kobzoli a mrkve. No možna že to byl kaper, či ja vim? Natahlo mě, jak sem to viděl a trochu sem tam přydal. No hnus. Ludě su hovada, no ni?

Koněc roka - třa isť nakupovať


Tuž pomaly se bliži ten Sylvester, tuž je třeba zajisť do obchodu a nakupiť jakesyk žradlo na chlebički a jednohubki, bo přyjdu znami a kamaradi z roboty a němožu im přecy dať enem suchi chleba, to by mě pomluvili hovada. Aji jakisyk chlast musym obstarať, abysme něbyli jak u Suchanka, bo bez piťa je s tymi kolikami nuda jak cyp. Ale zas jak se oni ožeru, tuž vyvaďaju take hovadiny, že se potem cely barak divi....

Hovada v našim domje


Kurňa štelunk, se na to možu vysrať. Rano ešče poloslepy vlezu do vytahu, bo musim byť na šichtě před šestu a jak si tam tak přešlapuju, zda se mi, že mi cosik čvachta pod butami. Tuž otevřu očiska a čumim jak puk. Kaluž jak cyp. Že by do vytahu lelo se mi nězda. Tuž dřepnu a čuchnu k temu naděleni. Kurňa do řiti, tuž to je smrad jak z mrtve feny.

Šichta den před Sylvestrem


Tuž už sem doma. Kurnik šopa, to mě zas nasmolili v robotě. Mame tu jedneho takeho hňupa, kery akorat machruje a na všecko ma blbe kecy a ten mě dycki tak nasmoli, že vidim rudě jak ta prsata Soňa s Švarcenegrem v tym starym filmě. No šak čitejtě sami.