vtipalkov

leden 2005

Sylvester jak sviňa


Už sem zas na šichtě, do řyti. Tuž musim vam popsať, jak sme prožili teho Sylvestra. Chtěl sem to zrobiť v nedělu z domu, ale zaprve mi bylo eště zle jak cyp a zadruhe mi v sobotu jeden chachar z roboty rozšteloval ten muj komputer tak, že mi ani ten internet nešel spustiť. Hňup jeden – pry "Já ti upravím nastavení." Mu asi dněskaj upravim fasadu. Ale zpatki k Sylvestru. Tuž to bylo něco.

Utřel sem pysk v Kerfuru


Včeraj, jak sem jel rano lokalku na šichtu, sem ešče poloslepy kuknul z okna a co něvidim – řada aut jak cyp od Imperijalu až po Frydlanske mosty. Už sem se těšil, že uvidim jakesik rozflakane žďorby na štyrech kolach od hňupu, co jezďa jak prasata a nědodržuju vyhlašku, a nebo aji jakesik dojebane krvave zněuznane zavodniki formule jedna, ale nic! Řada až ku kulturaku a socijalce a ešče dal.

Jak nas osral Oskar


Jo, v tym sylvestrovsko-kerfurovskym zhonu sem malem zapomjel napsať o předvanočnim zažitku. Před vanocami mě kolega vyštenkroval, že na Kuřym rynku je bruslak, že zajdem. Nu čemu ni, sem celkem dobry sportovec, tuž sme zašli.

Jak mi chachaři podvedli mamu


Včeraj sem se stavil za mamu popřať ji všecko nejlepši do noveho roka bo sem konečně v celkem střyzlivym stavu. Fotr byl tež doma, tož sme si dali po pivu a fajně pokecali o vanocach, sylvestru a tak. Mama se trochu přypila a začala buliť, že mi chtěla kupiť fajny darek pod vanočni stromek, ale cosik se posralo, tak sem dostal akurat od ni ponožki jak každy rok. Něvadi, stare už se mi stejnak rozpadaly, bo jak je každy den peru v ruce mydlem (bo se mi poťa nohy jak cyp) a drhnu je kartačem, tož moc dluho něvydrža. Ale mama furt něchcela přestať a furt o tym darku vykladala, tož sem z ni začal mamiť detajly.

Dobre rano z Ostravy? Dobre rano v prdeli!


Do řyti, dobre rano v dupě! Včera rano zapnu televizu, bo sem mjel odpoledni. Chtěl sem počuměť na Dobre rano jako dycki. To byl šok jak když sem se onehdy ožraly opřel o stěnu v třetim patře, abych spočnul bo do pětki to je daleko a vytah zkolaboval, no a pozdě sem zystil, že jakysik hňup odmontoval z vypinača na světlo kryt.

Oprava zgychaneho komputera odbornikem


Eště sem vam něnapsal jak to dopadlo s tym mojim komputerem, co mi ho dojebal Karel potem, jak se zbudil po te sylvestrovske akciji u mě v přecyni na novy rok. Hňup jeden, mysli si, že jak odebira ten magazyn Počitač pro každeho tuž je jakysik Bil Gejc.

Pařba s partyju


Na sobotu sme mjeli domluvenu pivni lázeň s partyju. Domluvili sme se, že se sejděm v pjet hodin nahuře v Dile. To je celkem fajna knajpa. Maju tam kulečnik, šipki, ten džubox a hlavně fajne servirki, tuž možeme chlompať, pokecať, kulturně se vyžiť a sem tam aji jakisik cycek ve vystřyhu viděť jak nam kerasik robka něse pivo a musy se natahnuť a předkloniť. No fajne.

Večer u kysně


V nedělu sem byl přes den jakisyk utahany, enem sem si skočil na objed do centra do Rady, bo tam fajně vařa a odpoledně sem sebu bechnul v obyvaku na gauč a usnul jak děcko po rohipnolu. Zbudil sem se akurat na zpravy na čete. Tuž to se zas děju vjecy. Jacysik hňupi choďa po ulicy a mlaťa ludi a eště se u teho něchaju natačať na video. Tuž to je burdel. Takich hajzlu nakopať do řyti až by jich mama něpoznala.
V nedělu sem byl přes den jakisyk utahany, enem sem si skočil na objed do centra do Rady, bo tam fajně vařa a odpoledně sem sebu bechnul v obyvaku na gauč a usnul jak děcko po rohipnolu. Zbudil sem se akurat na zpravy na čete. Tuž to se zas děju vjecy. Jacysik hňupi choďa po ulicy a mlaťa ludi a eště se u teho něchaju natačať na video. Tuž to je burdel. Takich hajzlu nakopať do řyti až by jich mama něpoznala.

Jak sem byl za debila


Byl sem na jednym uřadě, no to je jedno na jakim, bo člověk furt musi kajsik loziť a škemrať a podepisovať a tak. Tuž sem tam přyšel, milijon ludi, u stěny taki ten kafomat, tuž hned sem začal slintať jak Pavlovuv čokel. Abych pravdu řeknul, moc ten pekelny stroj němam rad, bo mě dycki převeze, tuž sem si pořadně nastudoval ten letak, co tam byl nalepeny na tej kisni. Nabidka jak v baře, kafe, bile, černe, kapučino, mokačino, no a turek nikdě, dyskryminace!

Jak mama dodrbala mikrovlnku


Po vanocach si mama mezy řeču postěžovala, že se ji Ruža chlubila, že ma novu mikrovlnku. Tuž to je burdel, ona ju ma a mama ni! Ruža, to je jejich susedka, taka všetečna babka, co vječně vysedava v okně a ma přehled, kdo kaj šel, kdo se s kym zastavil, kery pes zesral travu před barakem a kolikrat a ine nězbytne vjecy. V duchu sem mamu proklel do sedmeho kolena, před očami hvjezdiček jak v unyji a zaspominal sem na anabazu před paru rokami.

stíhnout si to v mp3 můžeš zde

1  
2  
3